a

Facebook

Twitter

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به هلدینگ بین المللی ملاصدرا میباشد

18:00 - 9:00

ساعات کاری شنبه - پنجشنبه

9821.420.56+

مشاوره و پشتیبانی

فیسبوک

توئیتر

جستجو
منو
 

ثبت شرکت بین المللی

هرآنچه را که در خصوص ثبت بین المللی شرکت خود نیاز دارید برایتان فراهیم میکنیم
ثبت شرکت بین المللی

ثبت شرکت بینالمللی

تشکیل یک شرکت، هم در خانه و هم در خارج، میتواند به شکل شگفتآوری پیچیده باشد. ثبت شرکت بدون وجود دو تجارت یکسان، رویهها، جداول زمانی، زبانها، هزینهها و نیازمندیها نه تنها از کشور به کشور بلکه همچنین در ایالات و استانهای مختلف میتواند تا حد زیادی متفاوت باشد.

گروه ثبت شرکت ملاصدرا با سالها سابقه، یکی از پیشروترین موسسات ثبت در ایران است. ما طیف کاملی از خدمات تشکیل شرکت در خارج از ایران را ارائه میدهیم و متخصصان مجربی را در این زمینه به کار گماشتهایم.

پیچیدگی‌های تجاری و اقتصادی به شکل قابل توجهی می‌تواند از یک کشور به کشوری دیگر، از یک شهر به شهری دیگر و از یک استان به استانی دیگر متفاوت باشد. هر کدام، رویه، بوروکراسی و فرآیندهای اجباری خود را دارند که تعیین کننده تنظیم جداول زمانی و اینکه یک شرکت با چه سرعتی می‌تواند تجارت خود را به صورت قانونی شروع کند، می‌باشند.

اینکه آیا شما به دنبال گسترش تجارتتان در یک منطقه جغرافیایی جدید هستید یا اینکه می‌خواهید یک شرکت معتبر در خارج از ایران تاسیس کنید، ما در موسسه ملاصدرا برای کمک به شما هستیم. یکی از مزیت‌های عمده ثبت شرکت ملاصدرا، قیمت‌گذاری مقرون به صرفه است که ما ارائه می‌دهیم.

برای ثبت شرکت‌های تجاری بین‌المللی، تفاهم نامه و اساسنامه باید به ثبت کننده شرکت‌ها یا مسئول دارای اختیار برای متحد کردن شرکت‌های تجاری بین‌المللی در حوزه قضایی فرستاده شود. اطلاعاتی که ارسال و ثبت می‌شوند، اطلاعات بسیار مهمی هستند که به مجرد ثبت شرکت تجاری بین‌المللی در حوزه قضایی خارج از کشور منتشر نمی‌شوند. اطلاعاتی که باید برای ثبت شرکت ارائه شوند به شرح زیر است:

 1. نام پیشنهادی برای شرکت خارجی
 2. هدف از تشکیل شرکت تجاری بین‌المللی
 3. سرمایه اولیه شرکت
 4. تعداد سهامی که باید صادر شود
 5. انواع سهام
 6. نام، آدرس و ملیت سهامداران
 7. اسامی و ملیت مدیران
 8. تاریخی که در آن شرکت منحل خواهد شد
 9. اساسنامه شرکت
 10. نام و آدرس نماینده ثبت

هلدینگ بین‌المللی ملاصدرا آماده خدمت‌رسانی به صاحبان شرکت‌های تجاری بین‌المللی با ارائه خدمات با کیفیت می‌باشد.

شرکت‌های بین‌المللی سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی (FDI) ندارند و محصولات یا خدماتشان را تنها در کشور خودشان انجام می‌دهند. به عبارت دیگر آنها وارد کننده و صادر کننده هستند. آنها در کشورهای خارجی هیچ کارمند، انبار یا دفتر فروش ندارند. بهترین نمونه از شرکت‌های بین‌المللی، مغازه‌های خرده فروش خارجی هستند که محصولات وارد شده را می‌فروشند، یا تولیدکنندگان کوچک محلی که محصولاتشان را به کشورهای همسایه صادر می‌کنند.

شرکت‌های چند ملیتی از آستانه FDI عبور می‌کنند. آنها مستقیما در دارایی‌های خارجی سرمایه گذاری می‌کنند، خواه این یک قرارداد اجاره نامه برای خدمات مسکن باشد، یا یک کارخانه در خاک خارجی، یا یک کمپین بازاریابی خارجی. با این حال شرکت‌های چند ملیتی، FDI را تنها در تعداد محدودی از کشورها دارند و آنها قصد یکسان کردن محصولات پیشنهادی خود را در سراسر کشورهایی که در آن فعالیت می‌کنند، ندارند. آنها بیشتر روی پاسخگویی به درخواست‌های محلی تمرکز می‌کنند تا یک شرکت جهانی.

شرکت‌های جهانی در ده‌ها کشور سرمایه گذاری کرده‌اند اما معمولا یک دفتر مرکزی را در کشور خودشان حفظ می‌کنند. تمرکز آنها، اقتصادهای مقیاسی می‌باشد. آنها به همان اندازه که بازار اجازه دهد تا قیمت را پایین نگه دارند، محصولاتشان را یکسان عرضه می‌کنند. کمپین‌های تبلیغاتی آنها اغلب با یک پیام (البته با زبان‌های متفاوت) جهان را پوشش می‌دهد تا در یک تلاش اختلافات در سلیقه‌ها و ترجیحات محلی را برطرف سازد.

شرکت‌های فرا ملی اغلب بسیار پیچیده هستند و مدیریت آنها به شدت مشکل است. آنها مستقیما در ده‌ها کشور سرمایه گذاری می‌کنند و فشار زیادی را هم برای کاهش قیمت و هم برای پاسخگویی محلی تجربه می‌کنند. این شرکت‌ها ممکن است یک دفتر جهانی داشته باشند، اما آنها همچنین قدرت تصمیم‌گیری را در دفاتر ملی مختلف توزیع می‌کنند و فعالیت‌های تحقیق و توسعه R&D را برای بازارهای ملی مختلف اختصاص داده‌اند.

جهت ثبت شرکت بین المللی خود درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

تماس با ما

مشاوره رایگان

  ثبت شرکت بین المللی

  مزایای ثبت شرکت بین المللی
  • بدست آوردن مشتریان جدید
  • گسترش ریسک تجاری
  • دسترسی به استعدادهای جدید
  • تقویت برند شما
  • تامین سرمایه‌گذاری خارجی
  • کاهش هزینه‌ها
  • افزایش مصونیت به تمایلات

  راهنمایی وکلای ما

  در خصوص ثبت شرکت بین المللی